SWI6-12-N-N5
CUI, Inc.CUI, Inc.
SWI6-12-N-N5 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SWI6-12-N-N5
Producator / Marca: CUI, Inc.
Descrierea produsului AC/DC WALL MNT ADAPTER 12V 7.2W
Foi de date: SWI6-12-N-N5.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SWI6-12-N-N5
Număr parc SWI6-12-N-N5 Producător CUI, Inc.
Descriere AC/DC WALL MNT ADAPTER 12V 7.2W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 9206 pcs Fișa cu date SWI6-12-N-N5.pdf
Greutate 0.172 lb (78.02g) Tensiune - ieșire 12V
Tensiune - intrare 90 ~ 264 VAC Dimensiune / Dimensiune 2.20" L x 1.10" W x 1.65" H (56.0mm x 28.0mm x 42.0mm)
Serie SWI6-N (6W) Regiunea utilizată North America
Putere (Wați) 7.2W Polarizare Negative Center
Conector de ieșire Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm Alte nume 102-3609
Temperatura de Operare 0°C ~ 40°C Nu consumați energie de încărcare 100mW (Max)
Tip de introducere Fixed Blade Conector de intrare NEMA 1-15P
Formă Wall Mount Eficienţă Level VI
descriere detaliata 12V 7.2W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input Curent - Ieșire (Max) 600mA
Lungimea cablurilor 59" (1.50m) California Prop 65 Warning Information WARNING: Cancer and Reproductive Harm - www.P65warnings.ca.gov.