SWI18-24-N-P6R
CUI, Inc.CUI, Inc.
SWI18-24-N-P6R Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SWI18-24-N-P6R
Producator / Marca: CUI, Inc.
Descrierea produsului AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 24V 18W
Foi de date: SWI18-24-N-P6R.pdf
  • Mesaj
Specificațiile SWI18-24-N-P6R
Număr parc SWI18-24-N-P6R Producător CUI, Inc.
Descriere AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 24V 18W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 7281 pcs Fișa cu date SWI18-24-N-P6R.pdf
Greutate 0.375 lb (170.1g) Tensiune - ieșire 24V
Tensiune - intrare 90 ~ 264 VAC Dimensiune / Dimensiune 2.83" L x 1.34" W x 2.05" H (72.0mm x 34.0mm x 52.0mm)
Serie SWI18-N (18W) Regiunea utilizată North America
Putere (Wați) 19W Polarizare Positive Center
Conector de ieșire Barrel Plug R/A, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm Temperatura de Operare 0°C ~ 40°C
Nu consumați energie de încărcare 100mW (Max) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Tip de introducere Fixed Blade Conector de intrare NEMA 1-15P
Formă Wall Mount Eficienţă Level VI
descriere detaliata 24V 19W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input Curent - Ieșire (Max) 800mA
Lungimea cablurilor 59" (1.50m) California Prop 65 Warning Information WARNING: Cancer and Reproductive Harm - www.P65warnings.ca.gov.