PSK-15B-S12
CUI, Inc.CUI, Inc.
PSK-15B-S12 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PSK-15B-S12
Producator / Marca: CUI, Inc.
Descrierea produsului AC/DC CONVERTER 12V 15W
Foi de date: PSK-15B-S12.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PSK-15B-S12
Număr parc PSK-15B-S12 Producător CUI, Inc.
Descriere AC/DC CONVERTER 12V 15W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5620 pcs Fișa cu date PSK-15B-S12.pdf
Tensiune - ieșire 4 - Tensiune - ieșire 3 -
Tensiune - ieșire 2 - Tensiune - Ieșire 1 12V
Tensiune - intrare 85 ~ 264 VAC Tip Enclosed
Dimensiune / Dimensiune 2.44" L x 1.77" W x 0.91" H (62.0mm x 45.0mm x 23.1mm) Serie PSK-15B
Putere (Wați) 15W Pachet / Caz 4-DIP Module
Alte nume 102-4155 Temperatura de Operare -25°C ~ 70°C (With Derating)
Numărul de ieșiri 1 Tipul de montare Through Hole
Regulă de încărcare ±1% Reglementarea liniei ±0.5%
Eficienţă 84.5% descriere detaliata Enclosed AC DC Converter 1 Output 12V 1.25A 85 ~ 264 VAC Input
Curent - Ieșire (Max) 1.25A California Prop 65 Warning Information WARNING: Cancer and Reproductive Harm - www.P65warnings.ca.gov.