PSF-155-B-CNF
CUI, Inc.CUI, Inc.
PSF-155-B-CNF Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PSF-155-B-CNF
Producator / Marca: CUI, Inc.
Descrierea produsului AC/DC CONVERTER 2X13.8V 5V 155W
Foi de date: PSF-155-B-CNF.pdf
  • Mesaj
Specificațiile PSF-155-B-CNF
Număr parc PSF-155-B-CNF Producător CUI, Inc.
Descriere AC/DC CONVERTER 2X13.8V 5V 155W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6266 pcs Fișa cu date PSF-155-B-CNF.pdf
Tensiune - ieșire 4 - Tensiune - ieșire 3 5V
Tensiune - ieșire 2 13.8V Tensiune - Ieșire 1 13.8V
Tensiune - Izolare 3kV Tensiune - intrare 90 ~ 264 VAC
Tip Enclosed Dimensiune / Dimensiune 7.04" L x 3.86" W x 2.18" H (179.0mm x 98.0mm x 38.0mm)
Serie PSF-155 Putere (Wați) 155W
Alte nume 102-3289
PSF155BCNF
Temperatura de Operare -20°C ~ 70°C (With Derating)
Numărul de ieșiri 3 Tipul de montare Chassis Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Sarcină minimă necesară No
Eficienţă 85% descriere detaliata Enclosed AC DC Converter 3 Output 13.8V 13.8V 5V 10.1A, 3.88A, 3A 90 ~ 264 VAC Input
Curent - Ieșire (Max) 10.1A, 3.88A, 3A Aprobări CE, cURus, TUV