PLDS60-A-277DB
CUI, Inc.CUI, Inc.
CUI, Inc.
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PLDS60-A-277DB
Producator / Marca: CUI, Inc.
Descrierea produsului PWR SUPPLY LED DVR AC/DC
Foi de date: PLDS60-A-277DB.pdf
  • Mesaj
Specificațiile PLDS60-A-277DB
Număr parc PLDS60-A-277DB Producător CUI, Inc.
Descriere PWR SUPPLY LED DVR AC/DC Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6533 pcs Fișa cu date PLDS60-A-277DB.pdf
Greutate 1.0 lbs (454g) Tensiune - ieșire 6.5 ~ 12 V
Tensiune - Izolare 3.75kV Tensiune - Intrare (Min) 90VAC
Tensiune - Intrare (Max) 305VAC Tip Constant Current, Voltage
Topologie AC DC Converter Stilul de terminare Wire Leads
Dimensiune / Dimensiune 6.89" L x 1.58" W x 1.10" H (175.0mm x 40.0mm x 28.0mm) Serie PLDS60
Evaluări IP65 Putere (Wați) 60W
Temperatura de Operare -40°C ~ 70°C Numărul de ieșiri 1
Tipul de montare Chassis Mount Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Caracteristici OTP, OVP, SCP Eficienţă 87%
Dimming DALI descriere detaliata 5A 6.5 ~ 12 V Constant Current, Voltage LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Curent - Ieșire (Max) 5A Aprobări CE, cURus