PLDA40-840-277A
CUI, Inc.CUI, Inc.
CUI, Inc.
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PLDA40-840-277A
Producator / Marca: CUI, Inc.
Descrierea produsului PWR SUPPLY LED DVR AC/DC
Foi de date: PLDA40-840-277A.pdf
  • Mesaj
Specificațiile PLDA40-840-277A
Număr parc PLDA40-840-277A Producător CUI, Inc.
Descriere PWR SUPPLY LED DVR AC/DC Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5986 pcs Fișa cu date PLDA40-840-277A.pdf
Greutate 0.772 lb (350.17g) Tensiune - ieșire 9 ~ 48 V
Tensiune - Izolare 3.75kV Tensiune - Intrare (Min) 90VAC
Tensiune - Intrare (Max) 305VAC Tip Constant Current
Topologie AC DC Converter Stilul de terminare Wire Leads
Dimensiune / Dimensiune 6.61" L x 1.58" W x 0.99" H (168.0mm x 40.0mm x 25.2mm) Serie PLDA40
Evaluări IP67 Putere (Wați) 40W
Temperatura de Operare -40°C ~ 70°C Numărul de ieșiri 1
Tipul de montare Chassis Mount Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Caracteristici OTP, OVP, SCP Eficienţă 88%
Dimming - descriere detaliata 840mA 9 ~ 48 V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Curent - Ieșire (Max) 840mA Aprobări CE, cURus, PSE, TUV