PCM-400-D0512-CFS
CUI, Inc.CUI, Inc.
PCM-400-D0512-CFS Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PCM-400-D0512-CFS
Producator / Marca: CUI, Inc.
Descrierea produsului AC/DC CONVERTER 5V 12V 400W
Foi de date: PCM-400-D0512-CFS.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 472 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 472 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PCM-400-D0512-CFS
Număr parc PCM-400-D0512-CFS Producător CUI, Inc.
Descriere AC/DC CONVERTER 5V 12V 400W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 472 pcs Fișa cu date PCM-400-D0512-CFS.pdf
Tensiune - ieșire 4 - Tensiune - ieșire 3 -
Tensiune - ieșire 2 12V Tensiune - Ieșire 1 5V
Tensiune - Izolare 3kV Tensiune - intrare 90 ~ 264 VAC
Tip Enclosed Dimensiune / Dimensiune 7.01" L x 4.00" W x 1.60" H (177.8mm x 101.6mm x 40.6mm)
Serie PCM-400 Putere (Wați) 400W
Alte nume PCM400D0512CFS Temperatura de Operare 0°C ~ 70°C (With Derating)
Numărul de ieșiri 2 Tipul de montare Chassis Mount
Sarcină minimă necesară - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Caracteristici Adjustable Output, PFC, Remote On/Off, Standby Output, Universal Input Eficienţă 87%
descriere detaliata Enclosed AC DC Converter 2 Output 5V 12V 15A, 13.33A 90 ~ 264 VAC Input Curent - Ieșire (Max) 15A, 13.33A