MD-60PL100
CUI, Inc.CUI, Inc.
MD-60PL100 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MD-60PL100
Producator / Marca: CUI, Inc.
Descrierea produsului CONN RCPT FMALE MINI DIN 6P WIRE
Foi de date: MD-60PL100.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MD-60PL100
Număr parc MD-60PL100 Producător CUI, Inc.
cantitate valabila 30826 pcs Fișa cu date MD-60PL100.pdf
Voltaj 100VAC, 12VDC terminare Wire Leads
ecranare Unshielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți Mini DIN Shell Material Polybutylene Terephthalate (PBT)
Shell Finish - Serie MD-PL100
ambalare Bulk Alte nume 045-0783R
CP-2960
MD60PL100
Orientare Keyed Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Numărul de poziții 6 Tipul de montare Panel Mount
Caracteristică de montare Flange Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Introduceți materialul - Ingress Protection -
Caracteristici Ground Tipul de fixare Push-Pull
descriere detaliata 6 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Wire Leads Tin Ratingul curent 1A, 2A
Materiale de contact Phosphor Bronze Contact Finisare Grosime - Împerechere -
Contact Finish - Împerechere Tin Tip conector Receptacle, Female Sockets
Deschiderea cablurilor - Materialul din spate, placarea -
Aplicații -
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
MD-60SMK
MD-60SMK
Producători: CUI, Inc.
Descriere: CONN RCPT FMALE MINI DIN 6P SLDR
In stoc: 41739 pcs
Descarca: MD-60SMK.pdf
RFQ
MD-60
MD-60
Producători: CUI, Inc.
Descriere: CONN PLUG MALE MINI DIN 6P SLDR
In stoc: 40289 pcs
Descarca: MD-60.pdf
RFQ
MD-60SG
MD-60SG
Descarca: MD-60SG.pdf
MD-60S
MD-60S
Descarca: MD-60S.pdf
MD-6056
MD-6056
Producători: On Shore Technology Inc.
Descriere: CONN MINIDIN RECEPT 6-POS TH
Descarca: MD-6056.pdf
MD-60FC
MD-60FC
Descriere: CONN JACK FMALE MINI DIN 6P SLDR
Descarca: MD-60FC.pdf
Descarca: MD-6006.pdf
MD-60SGK
MD-60SGK
Descarca: MD-60SGK.pdf
MD-60SMW
MD-60SMW
Descriere: CONN MINI-DIN 6POS FEMALE SHIELD
Descarca: MD-60SMW.pdf
MD-60CV
MD-60CV
Descarca: MD-60CV.pdf
MD-60SM
MD-60SM
Descarca: MD-60SM.pdf
MD-60J
MD-60J
Descarca: MD-60J.pdf
Industria de știri
Rohm adaugă 10 MOSFET-uri de automobile SiC
ON adaugă la MOSFET-urile SiC
ON Semiconductor a introdus două MOSFET-uri SiC destinate aplicațiilor EV, solar și UPS. Clasa in...
APEC: TI se gandeste in lateral sa faca cip ac-dc cu stand-by de 15mW