FSK-S15-24U
CUI, Inc.CUI, Inc.
FSK-S15-24U Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: FSK-S15-24U
Producator / Marca: CUI, Inc.
Descrierea produsului CONVERTER AC-DC 24V .65A 15.6W
Foi de date: FSK-S15-24U.pdf
Statutul RoHs Nu se aplică / Nu se aplică
  • Mesaj
Specificațiile FSK-S15-24U
Număr parc FSK-S15-24U Producător CUI, Inc.
Descriere CONVERTER AC-DC 24V .65A 15.6W Condiții libere de stare / stare RoHS Nu se aplică / Nu se aplică
cantitate valabila 6771 pcs Fișa cu date FSK-S15-24U.pdf
Greutate 0.22 lb (99.79g) Tensiune - ieșire 4 -
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 24V Tensiune - intrare 85 ~ 264 VAC
Tip Enclosed Dimensiune / Dimensiune 2.76" L x 1.77" W x 0.77" H (70.0mm x 45.0mm x 19.5mm)
Serie FSK-S15 Putere (Wați) 15W
Pachet / Caz 7-DIP Module, 5 Leads Alte nume 102-1167
FSKS1524U
Temperatura de Operare -10°C ~ 60°C (With Derating) Numărul de ieșiri 1
Tipul de montare Through Hole Regulă de încărcare ±1%
Reglementarea liniei ±1% Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Not applicable / Not applicable
Caracteristici OCP, OTP, SCP Eficienţă 78%
descriere detaliata Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 650mA 85 ~ 264 VAC Input Curent - Ieșire (Max) 650mA