EPS150040-P6P
CUI, Inc.CUI, Inc.
CUI, Inc.
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: EPS150040-P6P
Producator / Marca: CUI, Inc.
Descrierea produsului AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 15V 6W
Foi de date: EPS150040-P6P.pdf
  • Mesaj
Specificațiile EPS150040-P6P
Număr parc EPS150040-P6P Producător CUI, Inc.
Descriere AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 15V 6W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4124 pcs Fișa cu date EPS150040-P6P.pdf
Greutate - Tensiune - ieșire 15V
Tensiune - intrare 100 ~ 132 VAC Dimensiune / Dimensiune 2.45" L x 1.06" W x 1.65" H (62.3mm x 26.8mm x 42.0mm)
Serie EPS (6W) Regiunea utilizată North America
Putere (Wați) 6W Polarizare Positive Center
Conector de ieșire Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 12.0mm Alte nume EPS150040P6P
Temperatura de Operare 0°C ~ 40°C Nu consumați energie de încărcare 300mW (Max)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Tip de introducere Fixed Blade
Conector de intrare NEMA 1-15P Formă Wall Mount
Eficienţă Level V descriere detaliata 15V 6W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input
Curent - Ieșire (Max) 400mA Lungimea cablurilor 72" (1.83m)