EMSA050300-Z12P
CUI, Inc.CUI, Inc.
EMSA050300-Z12P Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: EMSA050300-Z12P
Producator / Marca: CUI, Inc.
Descrierea produsului AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 5V 18W
Foi de date: EMSA050300-Z12P.pdf
  • Mesaj
Specificațiile EMSA050300-Z12P
Număr parc EMSA050300-Z12P Producător CUI, Inc.
Descriere AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 5V 18W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3810 pcs Fișa cu date EMSA050300-Z12P.pdf
Greutate 0.525 lb (238.14g) Tensiune - ieșire 5V
Tensiune - intrare 90 ~ 264 VAC Dimensiune / Dimensiune 2.91" L x 1.71" W x 1.39" H (74.0mm x 43.5mm x 35.3mm)
Serie EMSA (18W) Regiunea utilizată International
Putere (Wați) 15W Polarizare Positive Center
Conector de ieșire Barrel Plug, 0.7mm I.D. x 2.35mm O.D. x 9.5mm Alte nume EMSA050300Z12P
T1228-Z12P
Temperatura de Operare 0°C ~ 40°C Nu consumați energie de încărcare 300mW (Max)
Conector de intrare Multi-Blade Formă Wall Mount
Eficienţă Level V descriere detaliata 5V 15W AC/DC External Wall Mount Adapter Multi-Blade (Included) Input
Curent - Ieșire (Max) 3A Lungimea cablurilor 60.2" (1.53m)