EMMA120110-P6P-IC
CUI, Inc.CUI, Inc.
EMMA120110-P6P-IC Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: EMMA120110-P6P-IC
Producator / Marca: CUI, Inc.
Descrierea produsului AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 15W
Foi de date: EMMA120110-P6P-IC.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Mesaj
Specificațiile EMMA120110-P6P-IC
Număr parc EMMA120110-P6P-IC Producător CUI, Inc.
Descriere AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 15W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3459 pcs Fișa cu date EMMA120110-P6P-IC.pdf
Greutate 0.287 lb (130.18g) Tensiune - ieșire 12V
Tensiune - intrare 90 ~ 264 VAC Dimensiune / Dimensiune 3.17" L x 1.89" W x 1.71" H (80.6mm x 47.9mm x 43.3mm)
Serie EMMA (15W) Regiunea utilizată International
Putere (Wați) 13W Polarizare Positive Center
Conector de ieșire Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm Alte nume 102-4646
EMMA120110-P6P-IC-ND
EMMA120110P6PIC
Temperatura de Operare 0°C ~ 50°C Nu consumați energie de încărcare 300mW (Max)
Tip de introducere Multi-Blade (Included) Conector de intrare Multi-Blade
Formă Wall Mount Eficienţă Level V
descriere detaliata 12V 13W AC/DC External Wall Mount Adapter Multi-Blade (Included) Input Curent - Ieșire (Max) 1.1A
Lungimea cablurilor 70.9" (1.80m) California Prop 65 Warning Information WARNING: Cancer and Reproductive Harm - www.P65warnings.ca.gov.