DTS050240U/AC1-P6P
CUI, Inc.CUI, Inc.
CUI, Inc.
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: DTS050240U/AC1-P6P
Producator / Marca: CUI, Inc.
Descrierea produsului AC/DC DESKTOP ADAPTER 5V 12W
Foi de date:
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile DTS050240U/AC1-P6P
Număr parc DTS050240U/AC1-P6P Producător CUI, Inc.
Descriere AC/DC DESKTOP ADAPTER 5V 12W Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 5541 pcs Fișa cu date
Greutate - Tensiune - ieșire 5V
Tensiune - intrare 100 ~ 240 VAC Dimensiune / Dimensiune -
Serie - Regiunea utilizată -
Putere (Wați) 12W Polarizare Positive Center
Conector de ieșire Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 12.0mm Alte nume DTS050240U/AC1P6P
Temperatura de Operare - Nu consumați energie de încărcare -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Tip de introducere Cord
Conector de intrare IEC 320-C8 Formă Desktop (Class II)
Eficienţă - descriere detaliata 5V 12W AC/DC External Desktop (Class II) Adapter Cord Input
Curent - Ieșire (Max) 2.4A Lungimea cablurilor 72" (1.83m)