DPS120125-P7/RN
CUI, Inc.CUI, Inc.
CUI, Inc.
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: DPS120125-P7/RN
Producator / Marca: CUI, Inc.
Descrierea produsului AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 15W
  • Mesaj
Specificațiile DPS120125-P7/RN
Număr parc DPS120125-P7/RN Producător CUI, Inc.
Descriere AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 15W Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 5063 pcs Fișa cu date
Greutate - Tensiune - ieșire 12V
Tensiune - intrare 90 ~ 132 VAC Dimensiune / Dimensiune -
Serie - Regiunea utilizată North America
Putere (Wați) 15W Polarizare Negative Center
Conector de ieșire Barrel Plug R/A, 1.3mm I.D. x 3.5mm O.D. x 8.5mm Alte nume DPS120125P7/RN
Temperatura de Operare - Nu consumați energie de încărcare -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Tip de introducere Cord
Conector de intrare NEMA 1-15P Formă Wall Mount
Eficienţă - descriere detaliata 12V 15W AC/DC External Wall Mount Adapter Cord Input
Curent - Ieșire (Max) 1.25A Lungimea cablurilor 72" (1.83m)