DPS120083U-P5P-DF
CUI, Inc.CUI, Inc.
DPS120083U-P5P-DF Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: DPS120083U-P5P-DF
Producator / Marca: CUI, Inc.
Descrierea produsului AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 10W
Foi de date:
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile DPS120083U-P5P-DF
Număr parc DPS120083U-P5P-DF Producător CUI, Inc.
Descriere AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 10W Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 4699 pcs Fișa cu date
Greutate - Tensiune - ieșire 12V
Tensiune - intrare 100 ~ 240 VAC Dimensiune / Dimensiune -
Serie - Regiunea utilizată North America
Putere (Wați) 10W Polarizare Positive Center
Conector de ieșire Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm Alte nume DPS120083U-P5-DF
DPS120083UP5PDF
T323
T323-ND
T323-P5P
Temperatura de Operare - Nu consumați energie de încărcare -
Conector de intrare NEMA 1-15P Formă Wall Mount
Eficienţă - descriere detaliata 12V 10W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input
Curent - Ieșire (Max) 830mA Lungimea cablurilor 72" (1.83m)