DPS050280U-P14N
CUI, Inc.CUI, Inc.
CUI, Inc.
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: DPS050280U-P14N
Producator / Marca: CUI, Inc.
Descrierea produsului AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 5V 14W
Foi de date:
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile DPS050280U-P14N
Număr parc DPS050280U-P14N Producător CUI, Inc.
Descriere AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 5V 14W Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 7019 pcs Fișa cu date
Greutate - Tensiune - ieșire 5V
Tensiune - intrare 90 ~ 264 VAC Dimensiune / Dimensiune -
Serie - Regiunea utilizată North America
Putere (Wați) 14W Polarizare Negative Center
Conector de ieșire Barrel Plug, 1.7mm I.D. x 4.8mm O.D. x 9.5mm Alte nume DPS050280UP14N
Temperatura de Operare - Nu consumați energie de încărcare -
Conector de intrare NEMA 1-15P Formă Wall Mount
Eficienţă - descriere detaliata 5V 14W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input
Curent - Ieșire (Max) 2.8A Lungimea cablurilor 72" (1.83m)