DPD240040-P9/RP
CUI, Inc.CUI, Inc.
CUI, Inc.
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: DPD240040-P9/RP
Producator / Marca: CUI, Inc.
Descrierea produsului AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 24V 10W
Foi de date:
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile DPD240040-P9/RP
Număr parc DPD240040-P9/RP Producător CUI, Inc.
Descriere AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 24V 10W Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 3516 pcs Fișa cu date
Greutate - Tensiune - ieșire 24V
Tensiune - intrare 120VAC Dimensiune / Dimensiune 3.06" L x 2.19" W x 1.77" H (77.6mm x 55.6mm x 45.0mm)
Serie - Regiunea utilizată North America
Putere (Wați) 9.6W Polarizare Positive Center
Conector de ieșire Barrel Plug R/A, 1.05mm I.D. x 3.8mm O.D. x 9.5mm Alte nume DPD240040P9/RP
Temperatura de Operare - Nu consumați energie de încărcare -
Conector de intrare NEMA 1-15P Formă Wall Mount
Eficienţă - descriere detaliata 24V 9.6W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input
Curent - Ieșire (Max) 400mA Lungimea cablurilor 72" (1.83m)