DPD120050-P13/RN
CUI, Inc.CUI, Inc.
CUI, Inc.
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: DPD120050-P13/RN
Producator / Marca: CUI, Inc.
Descrierea produsului AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 6W
Foi de date:
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile DPD120050-P13/RN
Număr parc DPD120050-P13/RN Producător CUI, Inc.
Descriere AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 6W Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 4334 pcs Fișa cu date
Greutate - Tensiune - ieșire 12V
Tensiune - intrare 120VAC Dimensiune / Dimensiune 2.36" L x 1.99" W x 1.61" H (60.0mm x 50.5mm x 41.0mm)
Serie - Regiunea utilizată North America
Putere (Wați) 6W Polarizare Negative Center
Conector de ieșire Barrel Plug R/A, 1.7mm I.D. x 4.0mm O.D. x 9.5mm Alte nume DPD120050P13/RN
Temperatura de Operare - Nu consumați energie de încărcare -
Conector de intrare NEMA 1-15P Formă Wall Mount
Eficienţă - descriere detaliata 12V 6W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input
Curent - Ieșire (Max) 500mA Lungimea cablurilor 72" (1.83m)