DPD050055-P7N-TC
CUI, Inc.CUI, Inc.
CUI, Inc.
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: DPD050055-P7N-TC
Producator / Marca: CUI, Inc.
Descrierea produsului AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 5V 3W
Foi de date:
  • Mesaj
Specificațiile DPD050055-P7N-TC
Număr parc DPD050055-P7N-TC Producător CUI, Inc.
Descriere AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 5V 3W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3366 pcs Fișa cu date
Greutate - Tensiune - ieșire 5V
Tensiune - intrare 120VAC Dimensiune / Dimensiune 2.32" L x 1.77" W x 1.56" H (59.0mm x 45.0mm x 39.5mm)
Serie - Regiunea utilizată North America
Putere (Wați) 2.5W Polarizare Negative Center
Conector de ieșire Barrel Plug, 1.3mm I.D. x 3.5mm O.D. x 8.5mm Alte nume DPD050055P7NTC
Temperatura de Operare - Nu consumați energie de încărcare -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Tip de introducere Fixed Blade
Conector de intrare NEMA 1-15P Formă Wall Mount
Eficienţă - descriere detaliata 5V 2.5W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input
Curent - Ieșire (Max) 500mA Lungimea cablurilor 72" (1.83m)