CP604020395H
CUI, Inc.CUI, Inc.
CP604020395H Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CP604020395H
Producator / Marca: CUI, Inc.
Descrierea produsului PELTIER, 40 X 20 X 3.95 MM, 6.0
Foi de date: CP604020395H.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
240 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CP604020395H
Număr parc CP604020395H Producător CUI, Inc.
Descriere PELTIER, 40 X 20 X 3.95 MM, 6.0 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5477 pcs Fișa cu date CP604020395H.pdf
Tensiune - Max 7.6V Serie CP60H
Rezistenţă 1.09 Ohms Qmax @ Th 27.5W @ 27°C
Schița L x L x H 40.00mm x 20.00mm x 3.95mm Temperatura de Operare 80°C
descriere detaliata Peltier Module 40.00mm x 20.00mm x 3.95mm 27.5W @ 27°C 6.0A 80°C Delta Tmax @ Th 70°C @ 27°C
Curent - Max 6.0A California Prop 65 Warning Information WARNING: Cancer and Reproductive Harm - www.P65warnings.ca.gov.