CMS0361KLX
CUI, Inc.CUI, Inc.
CMS0361KLX Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CMS0361KLX
Producator / Marca: CUI, Inc.
Descrierea produsului SPEAKER 8OHM 2W TOP PORT 82DB
Foi de date: CMS0361KLX.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CMS0361KLX
Număr parc CMS0361KLX Producător CUI, Inc.
Descriere SPEAKER 8OHM 2W TOP PORT 82DB Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 9085 pcs Fișa cu date CMS0361KLX.pdf
Tip General Purpose terminare Solder Eyelet(s)
Tehnologie Magnetic Dimensiune / Dimensiune 1.421" L x 1.421" W (36.10mm x 36.10mm)
Formă Round, Square Frame Serie CMS
Evaluări - Putere - evaluat 2W
Putere - Max 4W Locația portului Top
ambalare Bulk Alte nume 037-0333R
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material - Magnet Nd-Fe-B
Material - Con Paper Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection - Impedanta 8 Ohms
Înălțime - așezată (Max) 0.571" (14.50mm) Interval de frecvență 184Hz ~ 20kHz
Frecventa - Self Resonant 230Hz Eficiență - dBA 82.00
Eficiență - tip Sound Pressure Level (SPL) Eficiență - Testarea 1W/500mm
descriere detaliata 8 Ohms General Purpose Speaker 2W 184Hz ~ 20kHz Top Round, Square Frame 82dB California Prop 65 Warning Information WARNING: Cancer and Reproductive Harm - www.P65warnings.ca.gov.
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
CMS0401KL-1X
CMS0401KL-1X
Producători: CUI, Inc.
Descriere: SPEAKER 8OHM 4W TOP PORT 87DB
In stoc: 8322 pcs
Descarca: CMS0401KL-1X.pdf
RFQ
CMS04(TE12L,Q,M)
CMS04(TE12L,Q,M)
Producători: Toshiba Semiconductor and Storage
Descriere: DIODE SCHOTTKY 30V 5A MFLAT
In stoc: 312836 pcs
Descarca: CMS04(TE12L,Q,M).pdf
RFQ
CMS0231KLX
CMS0231KLX
Producători: CUI, Inc.
Descriere: SPEAKER 8OHM 2W TOP PORT 82DB
Descarca: CMS0231KLX.pdf
CMS04(TE12L)
CMS04(TE12L)
Descarca: CMS04(TE12L).pdf
Descriere: SPEAKER 8OHM 2W TOP PORT 80DB
Descarca: CMS0321KLX.pdf
CMS05(TE12L,Q,M)
CMS05(TE12L,Q,M)
Descarca: CMS05(TE12L,Q,M).pdf
Descriere: SPEAKER 8OHM 2W TOP PORT 84DB
CMS0401KL-3X
CMS0401KL-3X
Descriere: SPEAKER 8OHM 5W TOP PORT 86DB
Descarca: CMS0401KL-3X.pdf
CMS03(TE12L)
CMS03(TE12L)
Descriere: DIODE SCHOTTKY 30V 3A MFLAT
Descarca: CMS03(TE12L).pdf
CMS03(TE12L,Q,M)
CMS03(TE12L,Q,M)
Descarca: CMS03(TE12L,Q,M).pdf
Descriere: SPEAKER MINI 8OHM 2W 46X46MM
Industria de știri
Rohm adaugă 10 MOSFET-uri de automobile SiC
ON adaugă la MOSFET-urile SiC
ON Semiconductor a introdus două MOSFET-uri SiC destinate aplicațiilor EV, solar și UPS. Clasa in...
APEC: TI se gandeste in lateral sa faca cip ac-dc cu stand-by de 15mW