CMS-15118D-SP
CUI, Inc.CUI, Inc.
CMS-15118D-SP Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CMS-15118D-SP
Producator / Marca: CUI, Inc.
Descrierea produsului SPEAKER 8 OHM 700MW TOP 91DB
Foi de date: CMS-15118D-SP.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
300 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CMS-15118D-SP
Număr parc CMS-15118D-SP Producător CUI, Inc.
Descriere SPEAKER 8 OHM 700MW TOP 91DB Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 31541 pcs Fișa cu date CMS-15118D-SP.pdf
Tip Low Profile terminare Solder Pads
Tehnologie Magnetic Dimensiune / Dimensiune 0.591" L x 0.433" W (15.00mm x 11.00mm)
Formă Rectangular Serie CMS
Evaluări - Putere - evaluat 700mW
Putere - Max 1W Locația portului Top
ambalare Bulk Alte nume 102-4342
Material - Magnet Nd-Fe-B Material - Con Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Impedanta 8 Ohms Înălțime - așezată (Max) 0.118" (3.00mm)
Interval de frecvență 425Hz ~ 10kHz Frecventa - Self Resonant 500Hz
Eficiență - dBA 91.00 Eficiență - tip Sound Pressure Level (SPL)
Eficiență - Testarea 700mW/100mm descriere detaliata 8 Ohms Low Profile Speaker 700mW 425Hz ~ 10kHz Top Rectangular 91dB