CME-1538-100LB
CUI, Inc.CUI, Inc.
CME-1538-100LB Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CME-1538-100LB
Producator / Marca: CUI, Inc.
Descrierea produsului MIC COND ANALOG OMNI -38DB
Foi de date: CME-1538-100LB.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CME-1538-100LB
Număr parc CME-1538-100LB Producător CUI, Inc.
Descriere MIC COND ANALOG OMNI -38DB Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 27523 pcs Fișa cu date CME-1538-100LB.pdf
Intervalul de tensiune 2V ~ 10V Tensiune - evaluat 2V
Tip Electret Condenser terminare Wire Leads
Dimensiune / Dimensiune 0.157" Dia (4.00mm) Formă Circular
Serie - Sensibilitate -38dB ±3dB @ 94dB SPL
S / N Ratio 58dB Evaluări IP67 - Dust Tight, Waterproof
Locația portului Top ambalare Bulk
Tipul de ieșire Analog Alte nume 033-4033R
CME1538100LB
Impedanta 2.2 kOhms Înălțime (Max) 0.114" (2.90mm)
Interval de frecvență 20Hz ~ 20kHz Direcţie Omnidirectional
descriere detaliata 20Hz ~ 20kHz Analog Microphone Electret Condenser 2V ~ 10V Omnidirectional (-38dB ±3dB @ 94dB SPL) Wire Leads Curent - Ofertă 500µA