AE40-EW-S24
CUI, Inc.CUI, Inc.
AE40-EW-S24 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: AE40-EW-S24
Producator / Marca: CUI, Inc.
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 24V 40W
Foi de date: AE40-EW-S24.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile AE40-EW-S24
Număr parc AE40-EW-S24 Producător CUI, Inc.
Descriere DC DC CONVERTER 24V 40W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1221 pcs Fișa cu date AE40-EW-S24.pdf
Tensiune - ieșire 4 - Tensiune - ieșire 3 -
Tensiune - ieșire 2 - Tensiune - Ieșire 1 24V
Tensiune - Izolare 4kV Tensiune - Intrare (Min) 200V
Tensiune - Intrare (Max) 1200V Tip Isolated Module
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 3.50" L x 2.50" W x 0.98" H (89.0mm x 63.5mm x 25.0mm)
Serie AE40-EW Putere (Wați) 40W
Pachet / Caz 7-DIP Module Alte nume 102-4511
Temperatura de Operare -25°C ~ 70°C (With Derating) Numărul de ieșiri 1
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) Not Applicable
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Caracteristici OCP, OVP, SCP
Eficienţă 84% descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 24V 1.67A 200V - 1200V Input
Curent - Ieșire (Max) 1.67A Caracteristici de control -