TFNC382P32K7680
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CTS Electronic Components
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: TFNC382P32K7680
Producator / Marca: CTS Electronic Components
Descrierea produsului CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF TH
Foi de date: TFNC382P32K7680.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile TFNC382P32K7680
Număr parc TFNC382P32K7680 Producător CTS Electronic Components
Descriere CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF TH Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 790829 pcs Fișa cu date TFNC382P32K7680.pdf
Tip kHz Crystal (Tuning Fork) Dimensiune / Dimensiune 0.122" Dia x 0.327" L (3.10mm x 8.30mm)
Serie TFNC38 Evaluări -
Pachet / Caz Cylindrical Can, Radial Temperatura de Operare -10°C ~ 60°C
Mod de operare Fundamental Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Încărcați capacitatea 12.5pF
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) -
Frecvența toleranței ±20ppm Frecvență Stabilitate -
Frecvență 32.768kHz descriere detaliata 32.768kHz ±20ppm Crystal 12.5pF Cylindrical Can, Radial