TC70N6A32K7680
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CTS Electronic Components
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: TC70N6A32K7680
Producator / Marca: CTS Electronic Components
Descrierea produsului OSC XO 32.768KHZ HCMOS SMD
Foi de date: TC70N6A32K7680.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile TC70N6A32K7680
Număr parc TC70N6A32K7680 Producător CTS Electronic Components
Descriere OSC XO 32.768KHZ HCMOS SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 59937 pcs Fișa cu date TC70N6A32K7680.pdf
Tensiune - Aprovizionare 2.5V Tip XO (Standard)
Dimensiune / Dimensiune 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serie TC70
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 4-SMD, No Lead producție HCMOS
Temperatura de Operare -10°C ~ 60°C Tipul de montare Surface Mount
Înălțime - așezată (Max) 0.063" (1.60mm) Funcţie Enable/Disable
Frecvență Stabilitate ±20ppm Frecvență 32.768kHz
descriere detaliata 32.768kHz XO (Standard) HCMOS Oscillator 2.5V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Curent - aprovizionare (Max) 3mA