TC50V5A32K7680
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CTS Electronic Components
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: TC50V5A32K7680
Producator / Marca: CTS Electronic Components
Descrierea produsului OSC XO 32.768KHZ CMOS SMD
Foi de date: TC50V5A32K7680.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile TC50V5A32K7680
Număr parc TC50V5A32K7680 Producător CTS Electronic Components
Descriere OSC XO 32.768KHZ CMOS SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 58859 pcs Fișa cu date TC50V5A32K7680.pdf
Tensiune - Aprovizionare 1.5V Tip XO (Standard)
Dimensiune / Dimensiune 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Serie TC50
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 4-SMD, No Lead producție CMOS
Temperatura de Operare -10°C ~ 60°C Tipul de montare Surface Mount
Înălțime - așezată (Max) 0.051" (1.30mm) Funcţie Enable/Disable
Frecvență Stabilitate ±25ppm Frecvență 32.768kHz
descriere detaliata 32.768kHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.5V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Curent - aprovizionare (Max) 3mA
Curent - furnizare (dezactivare) (Max) - Rezonator de bază Crystal
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
TC50V3C32K7680
TC50V3C32K7680
Producători: CTS Electronic Components
Descriere: OSC XO 32.768KHZ CMOS SMD
In stoc: 72320 pcs
Descarca: TC50V3C32K7680.pdf
RFQ
TC50V6C32K7680
TC50V6C32K7680
In stoc: 75629 pcs
Descarca: TC50V6C32K7680.pdf
RFQ
TC51
TC51
Producători: Cornell Dubilier Electronics
Descriere: CAP ALUM 8UF 250V AXIAL