TC25M6A32K7680
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
TC25M6A32K7680 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: TC25M6A32K7680
Producator / Marca: CTS Electronic Components
Descrierea produsului OSC XO 32.768KHZ CMOS SMD
Foi de date: TC25M6A32K7680.pdf
  • Mesaj
Specificațiile TC25M6A32K7680
Număr parc TC25M6A32K7680 Producător CTS Electronic Components
Descriere OSC XO 32.768KHZ CMOS SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3717 pcs Fișa cu date TC25M6A32K7680.pdf
Tensiune - Aprovizionare 1.8V Tip XO (Standard)
Dimensiune / Dimensiune 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Serie TC25
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 4-SMD, No Lead producție CMOS
Temperatura de Operare -10°C ~ 60°C Tipul de montare Surface Mount
Înălțime - așezată (Max) 0.039" (1.00mm) Funcţie Enable/Disable
Frecvență Stabilitate ±20ppm Frecvență 32.768kHz
descriere detaliata 32.768kHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.8V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Curent - aprovizionare (Max) 3mA