S41X043430JP
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CTS Electronic Components
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: S41X043430JP
Producator / Marca: CTS Electronic Components
Descrierea produsului RES ARRAY 2 RES 43 OHM 0402
Foi de date: S41X043430JP.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile S41X043430JP
Număr parc S41X043430JP Producător CTS Electronic Components
Descriere RES ARRAY 2 RES 43 OHM 0402 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 561371 pcs Fișa cu date S41X043430JP.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±200ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 0402 Dimensiune / Dimensiune 0.039" L x 0.039" W (1.00mm x 1.00mm)
Serie S4x Rezistor-Ratio-Drift -
Rezistența de potrivire a raportului - Rezistență (Ohms) 43
Putere pe element 63mW ambalare Cut Tape (CT)
Pachet / Caz 0404 (1010 Metric), Convex Alte nume S41X043430JPCT
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Număr de rezistențe 2
Număr de știfturi 4 Tipul de montare Surface Mount
Înălțime - așezată (Max) 0.016" (0.40mm) descriere detaliata 43 Ohm ±5% 63mW Power Per Element Isolated Resistor Network/Array ±200ppm/°C 0404 (1010 Metric), Convex
Tipul circuitului Isolated Aplicații DDR SDRAM, DRAM, MDDR
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
S41X083000XP
S41X083000XP
Producători: CTS Electronic Components
Descriere: RES ARRAY 4 RES ZERO OHM 0402
In stoc: 4805780 pcs
Descarca: S41X083000XP.pdf
RFQ
S41X083270JP
S41X083270JP
Descriere: RES ARRAY 4 RES 27 OHM 0402
In stoc: 5621661 pcs
Descarca: S41X083270JP.pdf
RFQ
S41R
S41R
Producători: NKK Switches
Descriere: SWITCH TOGGLE 4PST 25A 125V