S40X043150JP
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CTS Electronic Components
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: S40X043150JP
Producator / Marca: CTS Electronic Components
Descrierea produsului RES ARRAY 2 RES 15 OHM 0201
Foi de date: S40X043150JP.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
10000 pcs
30000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile S40X043150JP
Număr parc S40X043150JP Producător CTS Electronic Components
Descriere RES ARRAY 2 RES 15 OHM 0201 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1113248 pcs Fișa cu date S40X043150JP.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±200ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 0302 Dimensiune / Dimensiune 0.033" L x 0.024" W (0.85mm x 0.60mm)
Serie S4x Rezistor-Ratio-Drift -
Rezistența de potrivire a raportului - Rezistență (Ohms) 15
Putere pe element 31mW ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0302 (0805 Metric), Convex, Long Side Terminals Alte nume S40X043150JPTR
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Număr de rezistențe 2
Număr de știfturi 4 Tipul de montare Surface Mount
Înălțime - așezată (Max) 0.016" (0.40mm) descriere detaliata 15 Ohm ±5% 31mW Power Per Element Isolated Resistor Network/Array ±200ppm/°C 0302 (0805 Metric), Convex, Long Side Terminals
Tipul circuitului Isolated Aplicații DDR SDRAM, DRAM, MDDR
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
S40X043270JP
S40X043270JP
Producători: CTS Electronic Components
Descriere: RES ARRAY 2 RES 27 OHM 0201
In stoc: 179516 pcs
Descarca: S40X043270JP.pdf
RFQ
S40V
S40V
Producători: GeneSiC Semiconductor
Descriere: DIODE GEN PURP 1.4KV 40A DO5
In stoc: 12885 pcs
Descarca: S40V.pdf
RFQ
Descriere: RES ARRAY 2 RES 33 OHM 0201
Descarca: S40X043330JP.pdf
S40MR
S40MR
Descriere: DIODE GEN PURP REV 1KV 40A DO5
Descarca: S40MR.pdf
S40VR
S40VR
Descriere: DIODE GEN PURP REV 1.4KV 40A DO5
Descarca: S40VR.pdf
Descriere: RES ARRAY 2 RES 39 OHM 0201
S40Y
S40Y
Descriere: DIODE GEN PURP 1.6KV 40A DO5
Descarca: S40Y.pdf
S40QR
S40QR
Descriere: DIODE GEN PURP REV 1.2KV 40A DO5
Descarca: S40QR.pdf
S40M
S40M
Descriere: DIODE GEN PURP 1KV 40A DO5
Descarca: S40M.pdf
S40Q
S40Q
Descriere: DIODE GEN PURP 1.2KV 40A DO5
Descarca: S40Q.pdf
S40YR
S40YR
Descriere: DIODE GEN PURP REV 1.6KV 40A DO5
Descarca: S40YR.pdf
Descriere: RES ARRAY 2 RES 22 OHM 0201
Industria de știri
Rohm adaugă 10 MOSFET-uri de automobile SiC
ON adaugă la MOSFET-urile SiC
ON Semiconductor a introdus două MOSFET-uri SiC destinate aplicațiilor EV, solar și UPS. Clasa in...
APEC: TI se gandeste in lateral sa faca cip ac-dc cu stand-by de 15mW