MXO45HS-2I-2M4576
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
MXO45HS-2I-2M4576 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MXO45HS-2I-2M4576
Producator / Marca: CTS Electronic Components
Descrierea produsului OSC XO 2.4576MHZ HCMOS TTL PCPIN
Foi de date: MXO45HS-2I-2M4576.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MXO45HS-2I-2M4576
Număr parc MXO45HS-2I-2M4576 Producător CTS Electronic Components
Descriere OSC XO 2.4576MHZ HCMOS TTL PCPIN Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 62714 pcs Fișa cu date MXO45HS-2I-2M4576.pdf
Tensiune - Aprovizionare 5V Tip XO (Standard)
Dimensiune / Dimensiune 0.520" L x 0.520" W (13.20mm x 13.20mm) Serie MXO45HS
Evaluări - ambalare Tray
Pachet / Caz 8-DIP, 4 Leads (Half Size, Metal Can) producție HCMOS, TTL
Alte nume MXO45HS-2I-2.4576MHZ Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.217" (5.50mm)
Funcţie Standby (Power Down) Frecvență Stabilitate ±100ppm
Frecvență 2.4576MHz descriere detaliata 2.4576MHz XO (Standard) HCMOS, TTL Oscillator 5V Standby (Power Down) 8-DIP, 4 Leads (Half Size, Metal Can)
Curent - aprovizionare (Max) 26mA Curent - furnizare (dezactivare) (Max) 10µA