APF40-40-13CB/A01
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
APF40-40-13CB/A01 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: APF40-40-13CB/A01
Producator / Marca: CTS Electronic Components
Descrierea produsului HEATSINK FORGED W/ADHESIVE TAPE
Foi de date: 1.APF40-40-13CB/A01.pdf2.APF40-40-13CB/A01.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile APF40-40-13CB/A01
Număr parc APF40-40-13CB/A01 Producător CTS Electronic Components
cantitate valabila 11151 pcs Fișa cu date 1.APF40-40-13CB/A01.pdf2.APF40-40-13CB/A01.pdf
Lăţime 1.575" (40.00mm) Tip Top Mount
Rezistența termică @ Natural - Rezistența termică @ Air Forced Flow 1.90°C/W @ 200 LFM
Formă Square, Fins Serie APF
Power Dissipation @ Creșterea temperaturii - Pachetul răcit Assorted (BGA, LGA, CPU, ASIC...)
Alte nume 294-1162
APF404013CB/A01
APF404013CBA01
BDN093CBA01
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Finisare material Black Anodized Material Aluminum
Lungime 1.575" (40.00mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime oprită la bază (înălțime fină) 0.500" (12.70mm) Diametru -