768203472GPTR13
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
768203472GPTR13 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 768203472GPTR13
Producator / Marca: CTS Electronic Components
Descrierea produsului RES ARRAY 10 RES 4.7K OHM 20SOIC
Foi de date: 768203472GPTR13.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 768203472GPTR13
Număr parc 768203472GPTR13 Producător CTS Electronic Components
Descriere RES ARRAY 10 RES 4.7K OHM 20SOIC Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 90746 pcs Fișa cu date 768203472GPTR13.pdf
Toleranţă ±2% Coeficientul de temperatură ±100ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.540" L x 0.220" W (13.70mm x 5.59mm)
Serie 768 Rezistor-Ratio-Drift -
Rezistența de potrivire a raportului - Rezistență (Ohms) 4.7k
Putere pe element 200mW ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 20-SOIC (0.220", 5.59mm Width) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Număr de rezistențe 10 Număr de știfturi 20
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.071" (1.80mm)
descriere detaliata 4.7k Ohm ±2% 200mW Power Per Element Isolated 10 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 20-SOIC (0.220", 5.59mm Width) Tipul circuitului Isolated