768163473GPTR13
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
768163473GPTR13 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 768163473GPTR13
Producator / Marca: CTS Electronic Components
Descrierea produsului RES ARRAY 8 RES 47K OHM 16SOIC
Foi de date: 768163473GPTR13.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 768163473GPTR13
Număr parc 768163473GPTR13 Producător CTS Electronic Components
Descriere RES ARRAY 8 RES 47K OHM 16SOIC Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 106362 pcs Fișa cu date 768163473GPTR13.pdf
Toleranţă ±2% Coeficientul de temperatură ±100ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.440" L x 0.220" W (11.18mm x 5.59mm)
Serie 768 Rezistor-Ratio-Drift -
Rezistența de potrivire a raportului - Rezistență (Ohms) 47k
Putere pe element 200mW ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 16-SOIC (0.220", 5.59mm Width) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Număr de rezistențe 8 Număr de știfturi 16
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.071" (1.80mm)
descriere detaliata 47k Ohm ±2% 200mW Power Per Element Isolated 8 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 16-SOIC (0.220", 5.59mm Width) Tipul circuitului Isolated
produse asemanatoare
768163474GP
768163474GP
Producători: CTS Electronic Components
Descriere: RES ARRAY 8 RES 470K OHM 16SOIC
In stoc: 81474 pcs
Descarca: 768163474GP.pdf
RFQ
768163471GPTR13
768163471GPTR13
Descriere: RES ARRAY 8 RES 470 OHM 16SOIC
In stoc: 93341 pcs
Descarca: 768163471GPTR13.pdf
RFQ
768163473G
768163473G
Descriere: RES ARRAY 8 RES 47K OHM 16SOIC
Descarca: 768163473G.pdf
Descarca: 768163472GP.pdf
Descriere: RES ARRAY 8 RES 51 OHM 16SOIC
Descarca: 768163474G.pdf
Descarca: 768163474GPTR13.pdf
Industria de știri
Rohm adaugă 10 MOSFET-uri de automobile SiC
ON adaugă la MOSFET-urile SiC
ON Semiconductor a introdus două MOSFET-uri SiC destinate aplicațiilor EV, solar și UPS. Clasa in...
APEC: TI se gandeste in lateral sa faca cip ac-dc cu stand-by de 15mW