768163270GPTR13
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
768163270GPTR13 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 768163270GPTR13
Producator / Marca: CTS Electronic Components
Descrierea produsului RES ARRAY 8 RES 27 OHM 16SOIC
Foi de date: 768163270GPTR13.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 768163270GPTR13
Număr parc 768163270GPTR13 Producător CTS Electronic Components
Descriere RES ARRAY 8 RES 27 OHM 16SOIC Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 84358 pcs Fișa cu date 768163270GPTR13.pdf
Toleranţă ±2% Coeficientul de temperatură ±200ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.440" L x 0.220" W (11.18mm x 5.59mm)
Serie 768 Rezistor-Ratio-Drift -
Rezistența de potrivire a raportului - Rezistență (Ohms) 27
Putere pe element 200mW ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 16-SOIC (0.220", 5.59mm Width) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Număr de rezistențe 8 Număr de știfturi 16
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.071" (1.80mm)
descriere detaliata 27 Ohm ±2% 200mW Power Per Element Isolated 8 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 16-SOIC (0.220", 5.59mm Width) Tipul circuitului Isolated
produse asemanatoare
768163271G
768163271G
Producători: CTS Electronic Components
Descriere: RES ARRAY 8 RES 270 OHM 16SOIC
In stoc: 6167 pcs
Descarca: 768163271G.pdf
RFQ
768163272GPTR13
768163272GPTR13
Descriere: RES ARRAY 8 RES 2.7K OHM 16SOIC
In stoc: 99092 pcs
Descarca: 768163272GPTR13.pdf
RFQ
768163270GP
768163270GP
Descriere: RES ARRAY 8 RES 27 OHM 16SOIC