768163123GPTR13
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
768163123GPTR13 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 768163123GPTR13
Producator / Marca: CTS Electronic Components
Descrierea produsului RES ARRAY 8 RES 12K OHM 16SOIC
Foi de date: 768163123GPTR13.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 768163123GPTR13
Număr parc 768163123GPTR13 Producător CTS Electronic Components
Descriere RES ARRAY 8 RES 12K OHM 16SOIC Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 99365 pcs Fișa cu date 768163123GPTR13.pdf
Toleranţă ±2% Coeficientul de temperatură ±100ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.440" L x 0.220" W (11.18mm x 5.59mm)
Serie 768 Rezistor-Ratio-Drift -
Rezistența de potrivire a raportului - Rezistență (Ohms) 12k
Putere pe element 200mW ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 16-SOIC (0.220", 5.59mm Width) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Număr de rezistențe 8 Număr de știfturi 16
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.071" (1.80mm)
descriere detaliata 12k Ohm ±2% 200mW Power Per Element Isolated 8 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 16-SOIC (0.220", 5.59mm Width) Tipul circuitului Isolated
Aplicații -
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
768163124GP
768163124GP
Producători: CTS Electronic Components
Descriere: RES ARRAY 8 RES 120K OHM 16SOIC
In stoc: 87435 pcs
Descarca: 768163124GP.pdf
RFQ
768163121GPTR13
768163121GPTR13
Descriere: RES ARRAY 8 RES 120 OHM 16SOIC
In stoc: 87670 pcs
Descarca: 768163121GPTR13.pdf
RFQ
768163122G
768163122G
Descriere: RES ARRAY 8 RES 1.2K OHM 16SOIC
Descarca: 768163122G.pdf
Descarca: 768163122GP.pdf
Descarca: 768163124G.pdf
Descarca: 768163124GPTR13.pdf
Descriere: RES ARRAY 8 RES 150 OHM 16SOIC