768163103GPTR13
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
768163103GPTR13 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 768163103GPTR13
Producator / Marca: CTS Electronic Components
Descrierea produsului RES ARRAY 8 RES 10K OHM 16SOIC
Foi de date: 768163103GPTR13.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 768163103GPTR13
Număr parc 768163103GPTR13 Producător CTS Electronic Components
Descriere RES ARRAY 8 RES 10K OHM 16SOIC Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 82999 pcs Fișa cu date 768163103GPTR13.pdf
Toleranţă ±2% Coeficientul de temperatură ±100ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.440" L x 0.220" W (11.18mm x 5.59mm)
Serie 768 Rezistor-Ratio-Drift -
Rezistența de potrivire a raportului - Rezistență (Ohms) 10k
Putere pe element 200mW ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 16-SOIC (0.220", 5.59mm Width) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Număr de rezistențe 8 Număr de știfturi 16
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.071" (1.80mm)
descriere detaliata 10k Ohm ±2% 200mW Power Per Element Isolated 8 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 16-SOIC (0.220", 5.59mm Width) Tipul circuitului Isolated
produse asemanatoare
768163102G
768163102G
Producători: CTS Electronic Components
Descriere: RES ARRAY 8 RES 1K OHM 16SOIC
In stoc: 5815 pcs
Descarca: 768163102G.pdf
RFQ
Descriere: RES ARRAY 8 RES 100K OHM 16SOIC
In stoc: 4825 pcs
Descarca: 768163104G.pdf
RFQ
768163104GP
768163104GP
Descarca: 768163104GP.pdf
768163104GPTR13
768163104GPTR13
Descarca: 768163104GPTR13.pdf
Descriere: RES ARRAY 8 RES 10K OHM 16SOIC
768163103JPTR13
768163103JPTR13
Descarca: 768163103JPTR13.pdf
Descriere: RES ARRAY 8 RES 1M OHM 16SOIC
Descriere: RES ARRAY 8 RES 100 OHM 16SOIC
Descarca: 768163101GPTR13.pdf
Descarca: 768163102GP.pdf
Industria de știri
Rohm adaugă 10 MOSFET-uri de automobile SiC
ON adaugă la MOSFET-urile SiC
ON Semiconductor a introdus două MOSFET-uri SiC destinate aplicațiilor EV, solar și UPS. Clasa in...
APEC: TI se gandeste in lateral sa faca cip ac-dc cu stand-by de 15mW