768163100GPTR13
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
768163100GPTR13 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 768163100GPTR13
Producator / Marca: CTS Electronic Components
Descrierea produsului RES ARRAY 8 RES 10 OHM 16SOIC
Foi de date: 768163100GPTR13.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 768163100GPTR13
Număr parc 768163100GPTR13 Producător CTS Electronic Components
Descriere RES ARRAY 8 RES 10 OHM 16SOIC Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 83981 pcs Fișa cu date 768163100GPTR13.pdf
Toleranţă ±2% Coeficientul de temperatură ±200ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.440" L x 0.220" W (11.18mm x 5.59mm)
Serie 768 Rezistor-Ratio-Drift -
Rezistența de potrivire a raportului - Rezistență (Ohms) 10
Putere pe element 200mW ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 16-SOIC (0.220", 5.59mm Width) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Număr de rezistențe 8 Număr de știfturi 16
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.071" (1.80mm)
descriere detaliata 10 Ohm ±2% 200mW Power Per Element Isolated 8 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 16-SOIC (0.220", 5.59mm Width) Tipul circuitului Isolated
produse asemanatoare
768163100GP
768163100GP
Producători: CTS Electronic Components
Descriere: RES ARRAY 8 RES 10 OHM 16SOIC
In stoc: 102613 pcs
Descarca: 768163100GP.pdf
RFQ
768163101GPTR13
768163101GPTR13
Descriere: RES ARRAY 8 RES 100 OHM 16SOIC
In stoc: 99932 pcs
Descarca: 768163101GPTR13.pdf
RFQ
768161824G
768161824G
Descriere: RES ARRAY 15 RES 820K OHM 16SOIC
Descarca: 768161824G.pdf
768163000XPTR13
768163000XPTR13
Descriere: RES ARRAY 8 RES ZERO OHM 16SOIC
Descarca: 768163000XPTR13.pdf
Descarca: 768163101GP.pdf
Descriere: RES ARRAY 8 RES 1K OHM 16SOIC