768161821GP
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
768161821GP Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 768161821GP
Producator / Marca: CTS Electronic Components
Descrierea produsului RES ARRAY 15 RES 820 OHM 16SOIC
Foi de date: 768161821GP.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1032 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 768161821GP
Număr parc 768161821GP Producător CTS Electronic Components
Descriere RES ARRAY 15 RES 820 OHM 16SOIC Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 83745 pcs Fișa cu date 768161821GP.pdf
Toleranţă ±2% Coeficientul de temperatură ±100ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.440" L x 0.220" W (11.18mm x 5.59mm)
Serie 768 Rezistor-Ratio-Drift -
Rezistența de potrivire a raportului - Rezistență (Ohms) 820
Putere pe element 100mW ambalare Tube
Pachet / Caz 16-SOIC (0.220", 5.59mm Width) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Număr de rezistențe 15 Număr de știfturi 16
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.071" (1.80mm)
descriere detaliata 820 Ohm ±2% 100mW Power Per Element Bussed 15 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 16-SOIC (0.220", 5.59mm Width) Tipul circuitului Bussed
produse asemanatoare
768161684GP
768161684GP
Producători: CTS Electronic Components
Descriere: RES ARRAY 15 RES 680K OHM 16SOIC
In stoc: 97098 pcs
Descarca: 768161684GP.pdf
RFQ
768161822G
768161822G
Descriere: RES ARRAY 15 RES 8.2K OHM 16SOIC
In stoc: 5571 pcs
Descarca: 768161822G.pdf
RFQ
Descriere: RES ARRAY 15 RES 820 OHM 16SOIC
Descarca: 768161821G.pdf
Descarca: 768161823GP.pdf
Descriere: RES ARRAY 15 RES 82 OHM 16SOIC