768143563GPTR13
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
768143563GPTR13 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 768143563GPTR13
Producator / Marca: CTS Electronic Components
Descrierea produsului RES ARRAY 7 RES 56K OHM 14SOIC
Foi de date: 768143563GPTR13.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 768143563GPTR13
Număr parc 768143563GPTR13 Producător CTS Electronic Components
Descriere RES ARRAY 7 RES 56K OHM 14SOIC Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 82026 pcs Fișa cu date 768143563GPTR13.pdf
Toleranţă ±2% Coeficientul de temperatură ±100ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.390" L x 0.220" W (9.91mm x 5.59mm)
Serie 768 Rezistor-Ratio-Drift -
Rezistența de potrivire a raportului - Rezistență (Ohms) 56k
Putere pe element 200mW ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 14-SOIC (0.220", 5.59mm Width) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Număr de rezistențe 7 Număr de știfturi 14
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.071" (1.80mm)
descriere detaliata 56k Ohm ±2% 200mW Power Per Element Isolated 7 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 14-SOIC (0.220", 5.59mm Width) Tipul circuitului Isolated
produse asemanatoare
768143563G
768143563G
Producători: CTS Electronic Components
Descriere: RES ARRAY 7 RES 56K OHM 14SOIC
In stoc: 5683 pcs
Descarca: 768143563G.pdf
RFQ
768143564GPTR13
768143564GPTR13
Descriere: RES ARRAY 7 RES 560K OHM 14SOIC
In stoc: 88154 pcs
Descarca: 768143564GPTR13.pdf
RFQ
Descarca: 768143562G.pdf
768143680GP
768143680GP
Descriere: RES ARRAY 7 RES 68 OHM 14SOIC
Descarca: 768143680GP.pdf
Descarca: 768143562GP.pdf
Descarca: 768143680GPTR13.pdf