768143391GPTR13
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
768143391GPTR13 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 768143391GPTR13
Producator / Marca: CTS Electronic Components
Descrierea produsului RES ARRAY 7 RES 390 OHM 14SOIC
Foi de date: 768143391GPTR13.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 768143391GPTR13
Număr parc 768143391GPTR13 Producător CTS Electronic Components
Descriere RES ARRAY 7 RES 390 OHM 14SOIC Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 85523 pcs Fișa cu date 768143391GPTR13.pdf
Toleranţă ±2% Coeficientul de temperatură ±100ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.390" L x 0.220" W (9.91mm x 5.59mm)
Serie 768 Rezistor-Ratio-Drift -
Rezistența de potrivire a raportului - Rezistență (Ohms) 390
Putere pe element 200mW ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 14-SOIC (0.220", 5.59mm Width) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Număr de rezistențe 7 Număr de știfturi 14
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.071" (1.80mm)
descriere detaliata 390 Ohm ±2% 200mW Power Per Element Isolated 7 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 14-SOIC (0.220", 5.59mm Width) Tipul circuitului Isolated
Aplicații -
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
768143391G
768143391G
Producători: CTS Electronic Components
Descriere: RES ARRAY 7 RES 390 OHM 14SOIC
In stoc: 4245 pcs
Descarca: 768143391G.pdf
RFQ
768143390GP
768143390GP
Descriere: RES ARRAY 7 RES 39 OHM 14SOIC
In stoc: 91230 pcs
Descarca: 768143390GP.pdf
RFQ
Descriere: RES ARRAY 7 RES 39K OHM 14SOIC
Descarca: 768143393GP.pdf