767163223GPTR13
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
767163223GPTR13 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 767163223GPTR13
Producator / Marca: CTS Electronic Components
Descrierea produsului RES ARRAY 8 RES 22K OHM 16SOIC
Foi de date: 767163223GPTR13.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 767163223GPTR13
Număr parc 767163223GPTR13 Producător CTS Electronic Components
Descriere RES ARRAY 8 RES 22K OHM 16SOIC Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 88006 pcs Fișa cu date 767163223GPTR13.pdf
Toleranţă ±2% Coeficientul de temperatură ±100ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.440" L x 0.220" W (11.18mm x 5.59mm)
Serie 767 Rezistor-Ratio-Drift -
Rezistența de potrivire a raportului - Rezistență (Ohms) 22k
Putere pe element 200mW ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 16-SOIC (0.220", 5.59mm Width) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Număr de rezistențe 8 Număr de știfturi 16
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.093" (2.36mm)
descriere detaliata 22k Ohm ±2% 200mW Power Per Element Isolated 8 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 16-SOIC (0.220", 5.59mm Width) Tipul circuitului Isolated
produse asemanatoare
767163224G
767163224G
Producători: CTS Electronic Components
Descriere: RES ARRAY 8 RES 220K OHM 16SOIC