767161510GPTR13
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
767161510GPTR13 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 767161510GPTR13
Producator / Marca: CTS Electronic Components
Descrierea produsului RES ARRAY 15 RES 51 OHM 16SOIC
Foi de date: 767161510GPTR13.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 767161510GPTR13
Număr parc 767161510GPTR13 Producător CTS Electronic Components
Descriere RES ARRAY 15 RES 51 OHM 16SOIC Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 96378 pcs Fișa cu date 767161510GPTR13.pdf
Toleranţă ±2% Coeficientul de temperatură ±200ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.440" L x 0.220" W (11.18mm x 5.59mm)
Serie 767 Rezistor-Ratio-Drift -
Rezistența de potrivire a raportului - Rezistență (Ohms) 51
Putere pe element 100mW ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 16-SOIC (0.220", 5.59mm Width) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Număr de rezistențe 15 Număr de știfturi 16
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.093" (2.36mm)
descriere detaliata 51 Ohm ±2% 100mW Power Per Element Bussed 15 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 16-SOIC (0.220", 5.59mm Width) Tipul circuitului Bussed
produse asemanatoare
767161511GPTR13
767161511GPTR13
Producători: CTS Electronic Components
Descriere: RES ARRAY 15 RES 510 OHM 16SOIC
In stoc: 101518 pcs
Descarca: 767161511GPTR13.pdf
RFQ
767161512GP
767161512GP
Descriere: RES ARRAY 15 RES 5.1K OHM 16SOIC
In stoc: 38696 pcs
Descarca: 767161512GP.pdf
RFQ
Descriere: RES ARRAY 15 RES 51 OHM 16SOIC
Descarca: 767161510GP.pdf
767161510G
767161510G
Descarca: 767161510G.pdf