767161100GPTR13
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
767161100GPTR13 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 767161100GPTR13
Producator / Marca: CTS Electronic Components
Descrierea produsului RES ARRAY 15 RES 10 OHM 16SOIC
Foi de date: 767161100GPTR13.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 767161100GPTR13
Număr parc 767161100GPTR13 Producător CTS Electronic Components
Descriere RES ARRAY 15 RES 10 OHM 16SOIC Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 100354 pcs Fișa cu date 767161100GPTR13.pdf
Toleranţă ±2% Coeficientul de temperatură ±200ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.440" L x 0.220" W (11.18mm x 5.59mm)
Serie 767 Rezistor-Ratio-Drift -
Rezistența de potrivire a raportului - Rezistență (Ohms) 10
Putere pe element 100mW ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 16-SOIC (0.220", 5.59mm Width) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Număr de rezistențe 15 Număr de știfturi 16
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.093" (2.36mm)
descriere detaliata 10 Ohm ±2% 100mW Power Per Element Bussed 15 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 16-SOIC (0.220", 5.59mm Width) Tipul circuitului Bussed
Aplicații -
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
Producători: Agastat Relays / TE Connectivity
Descriere: 152 POS. R/A PLUG ASSY