767143824GPTR13
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
767143824GPTR13 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 767143824GPTR13
Producator / Marca: CTS Electronic Components
Descrierea produsului RES ARRAY 7 RES 820K OHM 14SOIC
Foi de date: 767143824GPTR13.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 767143824GPTR13
Număr parc 767143824GPTR13 Producător CTS Electronic Components
Descriere RES ARRAY 7 RES 820K OHM 14SOIC Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 90715 pcs Fișa cu date 767143824GPTR13.pdf
Toleranţă ±2% Coeficientul de temperatură ±100ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.390" L x 0.220" W (9.91mm x 5.59mm)
Serie 767 Rezistor-Ratio-Drift -
Rezistența de potrivire a raportului - Rezistență (Ohms) 820k
Putere pe element 200mW ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 14-SOIC (0.220", 5.59mm Width) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Număr de rezistențe 7 Număr de știfturi 14
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.093" (2.36mm)
descriere detaliata 820k Ohm ±2% 200mW Power Per Element Isolated 7 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 14-SOIC (0.220", 5.59mm Width) Tipul circuitului Isolated
produse asemanatoare
767143823GP
767143823GP
Producători: CTS Electronic Components
Descriere: RES ARRAY 7 RES 82K OHM 14SOIC
In stoc: 81634 pcs
Descarca: 767143823GP.pdf
RFQ
767145102BPTR13
767145102BPTR13
Descriere: RES NETWORK 24 RES 2K OHM 14SOIC
In stoc: 78774 pcs
Descarca: 767145102BPTR13.pdf
RFQ
Descriere: RES ARRAY 7 RES 820K OHM 14SOIC
Descarca: 767143824GP.pdf
767143823G
767143823G
Descarca: 767143823G.pdf
767145102BP
767145102BP
Descarca: 767145102BP.pdf
767143823GPTR13
767143823GPTR13
Descarca: 767143823GPTR13.pdf
Descarca: 767143824G.pdf
Descarca: 767143822GPTR13.pdf
767145102APTR13
767145102APTR13
Descriere: RES NTWRK 24 RES MULT OHM 14SOIC
Descarca: 767145102APTR13.pdf
767145121A
767145121A
Descarca: 767145121A.pdf
767145121AP
767145121AP
Descarca: 767145121AP.pdf
Descarca: 767145102AP.pdf
Industria de știri
Rohm adaugă 10 MOSFET-uri de automobile SiC
ON adaugă la MOSFET-urile SiC
ON Semiconductor a introdus două MOSFET-uri SiC destinate aplicațiilor EV, solar și UPS. Clasa in...
APEC: TI se gandeste in lateral sa faca cip ac-dc cu stand-by de 15mW