767143271GPTR13
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
767143271GPTR13 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 767143271GPTR13
Producator / Marca: CTS Electronic Components
Descrierea produsului RES ARRAY 7 RES 270 OHM 14SOIC
Foi de date: 767143271GPTR13.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 767143271GPTR13
Număr parc 767143271GPTR13 Producător CTS Electronic Components
Descriere RES ARRAY 7 RES 270 OHM 14SOIC Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 81364 pcs Fișa cu date 767143271GPTR13.pdf
Toleranţă ±2% Coeficientul de temperatură ±100ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.390" L x 0.220" W (9.91mm x 5.59mm)
Serie 767 Rezistor-Ratio-Drift -
Rezistența de potrivire a raportului - Rezistență (Ohms) 270
Putere pe element 200mW ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 14-SOIC (0.220", 5.59mm Width) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Număr de rezistențe 7 Număr de știfturi 14
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.093" (2.36mm)
descriere detaliata 270 Ohm ±2% 200mW Power Per Element Isolated 7 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 14-SOIC (0.220", 5.59mm Width) Tipul circuitului Isolated
produse asemanatoare
767143271G
767143271G
Producători: CTS Electronic Components
Descriere: RES ARRAY 7 RES 270 OHM 14SOIC
In stoc: 2811 pcs
Descarca: 767143271G.pdf
RFQ
767143272GPTR13
767143272GPTR13
Descriere: RES ARRAY 7 RES 2.7K OHM 14SOIC
In stoc: 89746 pcs
Descarca: 767143272GPTR13.pdf
RFQ
Descriere: RES ARRAY 7 RES 220K OHM 14SOIC
Descarca: 767143224G.pdf
767143273GP
767143273GP
Descarca: 767143273GP.pdf
Descriere: RES ARRAY 7 RES 27 OHM 14SOIC