767141561GPTR13
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
767141561GPTR13 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 767141561GPTR13
Producator / Marca: CTS Electronic Components
Descrierea produsului RES ARRAY 13 RES 560 OHM 14SOIC
Foi de date: 767141561GPTR13.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 767141561GPTR13
Număr parc 767141561GPTR13 Producător CTS Electronic Components
Descriere RES ARRAY 13 RES 560 OHM 14SOIC Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 83407 pcs Fișa cu date 767141561GPTR13.pdf
Toleranţă ±2% Coeficientul de temperatură ±100ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.390" L x 0.220" W (9.91mm x 5.59mm)
Serie 767 Rezistor-Ratio-Drift -
Rezistența de potrivire a raportului - Rezistență (Ohms) 560
Putere pe element 100mW ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 14-SOIC (0.220", 5.59mm Width) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Număr de rezistențe 13 Număr de știfturi 14
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.093" (2.36mm)
descriere detaliata 560 Ohm ±2% 100mW Power Per Element Bussed 13 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 14-SOIC (0.220", 5.59mm Width) Tipul circuitului Bussed
produse asemanatoare
767141561G
767141561G
Producători: CTS Electronic Components
Descriere: RES ARRAY 13 RES 560 OHM 14SOIC
In stoc: 4794 pcs
Descarca: 767141561G.pdf
RFQ
767141561GP
767141561GP
In stoc: 84991 pcs
Descarca: 767141561GP.pdf
RFQ
Descriere: RES ARRAY 13 RES 5.6K OHM 14SOIC