766163472GTR13
Prezentarea produsului
Număr parc: 766163472GTR13
Producator / Marca: CTS Electronic Components
Descrierea produsului RES ARRAY 8 RES 4.7K OHM 16SOIC
Foi de date: 766163472GTR13.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile 766163472GTR13
Număr parc 766163472GTR13 Producător CTS Electronic Components
Descriere RES ARRAY 8 RES 4.7K OHM 16SOIC Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 4770 pcs Fișa cu date 766163472GTR13.pdf
Toleranţă ±2% Coeficientul de temperatură ±100ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.390" L x 0.154" W (9.90mm x 3.90mm)
Serie 766 Rezistor-Ratio-Drift -
Rezistența de potrivire a raportului - Rezistență (Ohms) 4.7k
Putere pe element 160mW ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Alte nume Q1187648
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Număr de rezistențe 8
Număr de știfturi 16 Tipul de montare Surface Mount
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Înălțime - așezată (Max) 0.069" (1.75mm)
descriere detaliata 4.7k Ohm ±2% 160mW Power Per Element Isolated 8 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Tipul circuitului Isolated