766163393GPTR13
Prezentarea produsului
Număr parc: 766163393GPTR13
Producator / Marca: CTS Electronic Components
Descrierea produsului RES ARRAY 8 RES 39K OHM 16SOIC
Foi de date: 766163393GPTR13.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 766163393GPTR13
Număr parc 766163393GPTR13 Producător CTS Electronic Components
Descriere RES ARRAY 8 RES 39K OHM 16SOIC Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 116858 pcs Fișa cu date 766163393GPTR13.pdf
Toleranţă ±2% Coeficientul de temperatură ±100ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.390" L x 0.154" W (9.90mm x 3.90mm)
Serie 766 Rezistor-Ratio-Drift -
Rezistența de potrivire a raportului - Rezistență (Ohms) 39k
Putere pe element 160mW ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Număr de rezistențe 8 Număr de știfturi 16
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.069" (1.75mm)
descriere detaliata 39k Ohm ±2% 160mW Power Per Element Isolated 8 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Tipul circuitului Isolated