766163223GPTR7
Prezentarea produsului
Număr parc: 766163223GPTR7
Producator / Marca: CTS Electronic Components
Descrierea produsului RES ARRAY 8 RES 22K OHM 16SOIC
Foi de date: 766163223GPTR7.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
800 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 766163223GPTR7
Număr parc 766163223GPTR7 Producător CTS Electronic Components
Descriere RES ARRAY 8 RES 22K OHM 16SOIC Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 105259 pcs Fișa cu date 766163223GPTR7.pdf
Toleranţă ±2% Coeficientul de temperatură ±100ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.390" L x 0.154" W (9.90mm x 3.90mm)
Serie 766 Rezistor-Ratio-Drift -
Rezistența de potrivire a raportului - Rezistență (Ohms) 22k
Putere pe element 160mW ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Număr de rezistențe 8 Număr de știfturi 16
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.069" (1.75mm)
descriere detaliata 22k Ohm ±2% 160mW Power Per Element Isolated 8 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Tipul circuitului Isolated
Aplicații -
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
766163270G
766163270G
Producători: CTS Electronic Components
Descriere: RES ARRAY 8 RES 27 OHM 16SOIC
In stoc: 4367 pcs
Descarca: 766163270G.pdf
RFQ
766163222GP
766163222GP
Descriere: RES ARRAY 8 RES 2.2K OHM 16SOIC
In stoc: 39362 pcs
Descarca: 766163222GP.pdf
RFQ
Descriere: RES ARRAY 8 RES 220K OHM 16SOIC
Descarca: 766163224GP.pdf
Descarca: 766163224G.pdf